پر بازده ترین ریپرتاژ ها تاثیر گذار ترین مکان برای تبلیغ شما بهترین مکان برای تبلیغات و ریپرتاژ شما

تبلیغات
کاربران فعال در سایت
۵۳۰۰ +

ساپا گپ پربازدید ترین و تخصصی ترین سایت در حوضه پاسخ دهی به مشکلات کامپیوتری , موبایل و انواع خدمات کامپیوتری و … می باشد . ساپا گپ منبع پاسخ دهی به سوالات تکنولوژی , مقالات در حوضه فناوری , بررسی و مشاوره خرید لپ تاپ و موبایل است. ساپا گپ مورد اعتماد ترین و سریع ترین سایت در حوضه مشکلات کامپیوتری و موبایل می باشد .

بازدید ماهیانه وب سایت
۶۰۰۰۰ +

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی ساپا گپ در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در ساپا گپ ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق آدرس  ایمیل [email protected] با تیم ساپا گپ در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های ساپا گپ در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب ساپاگپ معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در تمام ساعات روز هفته تنها با ایمیل با [email protected] تماس حاصل فرمایید . همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات ساپا گپ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از ساپا گپ را خواهید داشت. ساپا گپ مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ساپا گپ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ساپا گپ نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل  [email protected]  در ارتباط باشید.

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ساپا گپ بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

توضیحات بنر اختصاصی S6

شما میتوانید این بنر را به صورت اختصاصی به جای ۳ عدد بنر با سایز کوچک (S3,S4,S5) یک بنر تمام صفحه با سایز بزرگ رزرو کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که بنر های کوچک رزرو شده باشد بنر تمام صفحه زمانی قرار میگیرد که مهلت بنر های کوچک به پایان رسیده باشد شما میتوانید برای هماهنگی های لازم و اطلاع از زمان ها با ایمیل مربوطه با ما در ارتباط باشید.