چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ این سوالی می باشد که اکثر پابجی باز هایی و مخصوصا کسانی که با گوشی این بازی جذاب را اجرا میکنند با ان روبرو میشوند در سایت ساپا گپ در رابطه با رفع مشکلات مختلف بازی پابجی قبلا مواردی بیان شده است حل و رفع ۹۹% مشکلات بازی پابجی اندروید اما در این مقاله ما قصد داریم صرفا به این نکته بپردازیم که چرا به هنگام باز کردن بازی پابجی موبایل شما با ارور مواجه میشوید و وارد بازی پابجی نمیتوانید بشوید ؟ همچنین دوستانی نیز شاید به دنبال نصب بازی پابجی لایت باشند اما متاسفانه در این نسخه نیز ممکن است نتوانید مجددا وارد بازی پابجی موبایل شوید به همین دلیل مقاله زیر میتواند به شما کمک کند تا این مشکل وارد نشدن به بازی پابجی موبایل را رفع کنید .

بازی‌ها یکی از سرگرم کننده ترین ابزارها برای انسان به شمار می‌روند اما با پیشرفت تکنولوژی بازی‌های سنتی، وارد گوشی‌های هوشمند شدند تا افراد بتوانند به راحتی به انواع مختلف بازی دسترسی داشته باشند.

چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود

بازی پابجی موبایل یکی از اعتیاد آورترین بازی‌های چند دهه اخیر به شمار می‌رود به طوری که تا به الان بیش از ۸۰۰ میلیون نصب فعال در سراسر جهان دارد و این آمار یک رکورد جهانی به حساب می‌آید.

مقاله پیشنهادی : download obb service پابجی

پابجی به خاطر آنلاین بودن و امکان بازی گروهی، محبوبیت بسیار زیادی را در بین کاربران به دست آورده است. در ادامه می‌خواهیم مراحل یکی از بزرگ‌ترین مشکل بازی پابجی در ایران یعنی: رفع مشکل وارد شدن به پابجی موبایل را بررسی کنیم.

در ایران بازی پابجی فیلتر شده است و شما نمی‌تواند با اینترنت عادی گوشی خود، بازی را اجرا کنید و یکی از مشکلات اصلی بازیکنان وارد نشدن به بازی پابجی موبایل است.

به همین خاطر در این مقاله چندین راهکار مختلف را برای حل مشکل وارد نشدن به پابجی موبایل بررسی خواهیم کرد تا هم در گوشی موبایل و هم در سیستم کامپیوتری خود، بازی پابجی را به راحتی اجرا کنید و از بازی پابجی لذت ببرید.

نکته مهم: شما نباید فایل بازی پابجی را به غیر از سایت پابجی دانلود کنید چرا که ممکن است فایل‌های مخربی را داخل فایل بازی قرار دهند و شما با نصب فایل بازی معیوب، گوشی شما آسیب‌های جبران ناپذیری را تجربه خواهد کرد.
چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟

برای گوشی‌های اندرویدی هم از گوگل پلی، بازی پابجی را می‌توانید دانلود کنید چرا که گوگل پلی مورد تایید سایت پابجی هست و با خیال راحت می‌توانید از بازی لذت ببرید.

برای رفع فیلتر بازی پابجی راه‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه ۲ راه مطمعن را بررسی خواهیم کرد تا مشکل فیلتر بازی پابجی را به صورت کامل از بین ببرید.


حل مشکل وارد نشدن به پابجی موبایل برای اندرویدی‌ها :

فیلتر کردن به معنای محدود کردن دامنه اینترنتی شما است به طوری که هر گوشی موبایل از یک آیپی اختصاصی استفاده می‌کند و این آیپی، دامنه شما در اینترنت است.

زمانی که این دامنه توسط پایگاه‌های داده اینترنتی کشور محدود می‌شود، دیگر شما نخواهید توانست به بازی یا صفحه اینترنتی مورد نظر وارد شوید.

اما یک راه حل برای دور زدن فیلترینگ وجود دارد که مشکل وارد نشدن به بازی پابجی موبایل را به طور کامل برطرف می‌کند به طوری که شما می‌توانید با استفاده از یک اپلیکیشن، دامنه اتصالی خود را عوض کنید و از یک دامنه اتصالی آزاد استفاده کنید تا تمام محدودیت‌های شما از بین برود.

با این راه حل‌هایی که در ادامه بررسی خواهیم کرد شما پاسخ مناسبی برای سوال “چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود؟ ” پیدا خواهید کرد که این راه یکی از راه حل‌های اصلی برای رفع مشکل وارد شدن به پابجی موبایل است.

همچنین یک سری از سایت های خارجی در رابطه با وارد نشدن بازی پابجی موبایل به بازی مقالاتی اراعه داده اند نظی وب سایت theverge که میتوانید ان ها را نیز مطالعه نمایید اما ما راه کار هایی را در قسمت پاببن به شما بیان خواهیم داشت .

چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ و راه حل ان چیست ؟

راه حل اول :

برای عوض کردن آدرس آیپی خود می‌توانید از اپلیکیشن Next DNS استفاده کنید.

اپلیکیشن Next DNS این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا شما به یک آیپی آزاد و بدون فیلتر وصل شوید تا تمام محدودیت‌های فیلتری شما از بین برود.

از آنجا که بازی پابجی نیز از طرف کشور ایران فیلتر شده است شما باید قبل از اجرای بازی، وارد اپلیکیشن Next DNS شوید و فیلتر شکن را روشن کنید.

سپس چند لحظه صبر کنید تا آدرس آیپی شما عوض شود و با آبی شدن چراغ فیلتر شکن آدرس آیپی شما با موفقیت عوض می‌شود و شما می‌توانید بدون هیچ گونه محدودیتی از بازی پابجی استفاده کنید.

فیلتر شکن مخصوص بازی پابجی موبایل چیست ؟

راه حل دوم:

اگر بنابر هر دلیلی به اپلیکیشن Next DNS دسترسی نداشته باشید، می‌توانید مراحل این قسمت را انجام دهید تا فیلتر بازی پابجی شما به صورت همیشه از بین برود.

نکته مهم: همه اپلیکیشن‌هایی که در گوشی استفاده می‌کند باید از گوگل پلی دانلود کنید چرا که اگر از سایت‌های نامعتبر اقدام به دانلود اپلیکیشن‌های مختلف کنید می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای رفع فیلتر باید وارد گوگل پلی خود شوید و سپس اپلیکیشن (DSN Changer (not root 3G/WIFI را در قسمت سرچ گوگل پلی جستجو کنید.

بعد از کلیک بر روی آیکون اپلیکیشن اقدام به دانلود اپلیکیشن کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود به اتمام برسد و سپس اپلیکیشن (DSN Changer (not root 3G/WIFI  را روی گوشی خودتان نصب کنید.

سپس وارد اپلیکیشن شوید و مجوزهای لازم را تایید کنید تا اپلیکیشن به صورت کامل برای شما باز شود، این مجوزها به خاطر دسترسی اپلیکیشن به قسمت آیپی دستگاه شما است و اگر اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

سپس وارد قسمت Cloudflare DNS شوید و ۱.۱.۱.۱ را به جای قسمت خالی وارد کنید و سپس گزینه ریستارت را انتخاب کنید تا گوشی شما با اپلیکیشن ارتباط برقرار کند.

پس از کامل شدن چراغ فیلتر شکن شما می‌توانید به راحتی از بازی پابجی استفاده کنید و دیگر مشکل وارد نشدن به بازی پابجی موبایل را تجربه نکنید.

از این روش به عنوان یکی از روش‌های حل مشکل وارد نشدن به پابجی موبایل استفاده می‌شود که در بین کاربران بسیار محبوب است.

در بیشتر مواقع این روش یکی از مطمعن طریق روش‌های رفع تحریم و فیلتر بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف است و شما می‌توانید برای رفع فیلتر اپلیکیشن‌های دیگر نیز از این ابزار استفاده کنید.

هر دو اپلیکیشن نام برده شده، در گوگل پلی موجود است و می‌توانید به راحتی دانلود و استفاده کنید و سعی کنید بازی یا اپلیکیشن‌های مختلف را از سایت‌های نامعتبر دانلود نکنید چرا که با این کار امنیت گوشی شما بسیار پایین خواهد آمد.


حل مشکل بالا نیامدن بازی پابجی

واقعا چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ شرکت سازنده پابجی هر ماه آپدیت‌های مختلفی برای بازی پابجی ارائه می‌کنند و هر روز این بازی کامل‌تر می‌شود اما باید به نکته توجه کنید که بازی پابجی برای اجرا شدن به یک اتصال سالم اینترنت و یک گوشی با سیستم اجرایی بالا نیاز دارد، اما به گفته بازیکنان، این بازی در گوشی‌های رده پایین نیز اجرا می‌شود و هیچ مشکلی ندارد.

یکی از سوالات اصلی که ذهن بازیکنان بازی پابجی را درگیر کرده ” چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ” است. در ادامه مشکل اجرا نشدن بازی پابجی را بررسی خواهیم کرد، پس باما همراه باشید.

بازی پابجی در کشور ایران با مشکل لود شدن نقشه و بالا آمدن بازی مواجه است اما جای هیچ نگرانی ندارد چرا که با انجام مراحلی که در ادامه بررسی خواهیم کرد، به راحتی می‌توانید بازی را باز کنید و از هیجان بازی لذت ببرید.

در هنگام باز کردن بازی در صفحه اول با این تصویر مواجه خواهید شد که اگر دکمه START را بزنید، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و به مدت طولانی در همان صفحه باقی می‌مانید و اگر واکنشی نشان ندهید بازی بسته خواهد شد.


برای رفع مشکل وارد شدن به پابجی موبایل باید ۲ مرحله زیر را دنبال کنید تا بتوانید بازی پابجی را بدون مشکل بر روی گوشی موبایل اجرا کنید.

۱.رم گوشی را خالی کنید. یکی از عواملی که باعث می‌شود موبایل شما هنگ کند، اشغال بودن فضای رم گوشی شما است و شما می‌توانید با بستن برنامه‌هایی که نیاز ندارید، مقدار بسیار زیادی از فضای رم گوشی شما آزاد خواهد شد.

در بیشتر موبایل‌ها مشکل اجرا نشدن بازی پابجی با خالی کردن فضای رم موبایل حل می‌شود اما اگر بنابر هر دلیلی بازی به درستی اجرا نشد، مراحل بعدی را دنبال کنید.

۲.به دلیل تحریم سرورهای بازی پابجی، بهتر است هنگام بازی از یک فیلتر شکن پر سرعت استفاده کنید. فیلتر شکن‌های بسیار زیادی در گوگل پلی موجود است اما اگر یک اشتراک سالیانه برای فیلتر شکن تهیه کنید، سرعت اینترنت بهتری هنگام بازی خواهید داشت.

یکی از فیلتر شکن‌های رایگان و کاربردی که نیاز شما را به صورت کامل برطرف می‌کند، فیلتر شکن  Thunder vpn است که این فیلتر شکن را می‌توانید از گوگل پلی و سایت‌های معتبر دانلود کنید. این فیلتر شکن سرعت اینترنت شما را کاهش نمی‌دهد و بدون کوچک ترین قطعی و اختلال است در عین حال کاملا رایگان است.

برای نتیجه گیری بهتر مراحل زیر را طی کنید:


یکی دیگر از روش هایی برای رفع این مشکل که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود به شرح زیر است ابتدا وارد بازی پابجی شوید سپس منتظر بمانید تا بازی به صورت کامل لود شود، مشاهده خواهید کرد که هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد و باید منتظر بمانید تا پیغام زیر برای شما نمایش داده شود.

این پیغام به این معنا است که سرور بازی شما با اختلال مواجه است اما نگران نباشید و گزینه ok  را بزنید و صبر کنید بازی دوباره از اول شروع به لود شدن کند و دوباره پیغام خطای سرور به شما نمایش داده خواهد شد اما شما باید قسمت نوتیفیکیشن گوشی را باز کنید و فیلتر شکن خود را خاموش کنید بدون آنکه از بازی خارج شوید.

سپس گزینه ok را انتخاب کنید و دوباره صبر کنید تا بازی دوباره لود شود. مشاهده خواهید کرد که بازی بدون هیچگونه خطایی اجرا می‌شود و تمام قسمت‌های بازی به درستی کار می‌کند.

شما خیلی راحت بدن هیچ محدودیتی می‌توانید وارد نقشه‌های مختلف بازی شوید و یا قسمت‌های مختلف بازی را ویرایش کنید بدون آنکه خطایی به شما نمایش داده شود.

با این راه حل‌هایی که بررسی کردیم دیگر سوالی مانند : “چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود؟” ذهن شما را درگیر نخواهد کرد.

رفع مشکل اجرا و وارد نشدن پابجی روی سیستم کامپیوتری:

بسیاری از کاربران از شبیه سازهای مختلفی برای اجرای بازی پابجی روی کامپیوتر استفاده می‌کنند اما با مشکل اجرا نشدن بازی پابجی مواجه می‌شود. و با این سوال روبرو میشوند که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟

برای اینکه تمام محدودیت‌های بازی پابجی را روی سیستم کامپیوتری خود از بین ببرید، پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

همه سیستم‌های دیجیتالی جهان برای متصل شدن به اینترنت جهانی به یک آیپی یا دامنه نیاز دارند اما این دامنه‌ها بنابر هر دلیلی در کشور ایران محدود می‌شوند و اجازه دسترسی به تمام سایت‌ها و بازی‌های جهان را ندارید اما شما می‌توانید با استفاده از DNS ها سیستم‌های فیلترینگ را دور بزنید و تمام محدودید‌های اعمال شده را بی اثر کنید.

بازی پابجی یک بازی آنلاین است که از سرورهای مختلفی استفاده می‌کند اما متاسفانه این سرورها در ایران فیلتر شده‌اند و شما برای دسترسی به این سرورها نیاز دارید آیپی خود را تغییر دهید.

آیپی‌ها به شما کمک می‌کنند تا به سرور اصلی بازی متصل شوید و از تمام امکانات بازی به صورت آنلاین استفاده کنید.

 آیپی لوازم دیجیتالی مانند شماره تلفن هر فرد، کاملا اختصاصی است و شما باید از آیپی خود به خوبی مراقبت کنید تا مورد سوء قصد سود جویان قرار نگیرید.

برای حفاظت از انتشار آیپی خود باید به صورت دستی، خودتان اقدام به تعویض آیپی سیستم خود کنید تا محدودیت‌های اعمال شده بر روی آیپی شما از بین برود.


چگونه برای حل مشکل DNS(آیپی) سیستم کامپیوتری را تغییر دهیم؟

برای پاسخ به این سوال که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ بهتر است مراحل زیر را نیز طی بفرمایید برای تغییر دادن DNS کامپیوتر باید مراحل زیر را دنبال کنید و پس از تغییر دادن DNS سیستم کامپیوتری شما می‌تواند به راحتی بازی پابجی را اجرا کنید و از قسمت‌های مختلف بازی بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنید.

برای تنظیم کردن DNS سیستم، ابتدا باید از بازی خارج شوید و گیم لوپ را ببندید، معمولا بعد از خارج شدن از بازی، قسمت گیم لوپ بازی فعال می‌ماند و شما باید از طریق تصویر زیر آن را غیر فعال کنید.

سپس وارد کنترل پنل ویندوز شوید و Network and sharing center را انتخاب کنید.

 سپس روی کانکشنی که با آن به اینترنت وصل هستید کلیک کنید.

گزینه properties را انتخاب کنید.

روی گزینه Internet Protocol Version 4 (TCP/IPV4) کلیک کرده و باز Properties را بزنید.

سپس گزینه Use the following DNS server address را فعال کنید و بعد از آن باید یکی از کدهای زیر را به جای کدهای پیشفرض وارد کنید.

۱.۱.۱.۱

۱.۰.۰.۱

یا اینکه از کد زیر استفاده کنید.

۸.۸.۸.۸

۸.۸.۴.۴

این کدهای از DNS های محبوب کشور به شمار می‌روند که در بیشتر مواقع از این کدهای برای رفع فیلترهای اعمال شده روی آیپی استفاده می‌شود.

با اینکار شما توانستید تمام فیلترهای اعمال شده را دور بزنید تا بتوانید بازی پابجی را بدون مشکل اجرا کنید. از این روش‌ها می‌توانید برای رفع فیلتر سایر اپلیکیشن‌ها نیز استفاده کنید.

سخن پایانی

بازی پابجی یکی از محبوب ترین بازی‌های دنیا به شمار می‌رود و افراد بسیار زیادی برای تجربه هیجان و بازی تیمی سراغ این بازی جذاب می‌آید.

بازی پایجی را می‌توانید هم روی گوشی موبایل و هم در سیستم کامپیوتری خود اجرا کنید اما در هنگام اجرا با مشکل اجرا نشدن بازی مواجه خواهید شد.

افراد بسیاری برای رفع فیلتر از راه‌ها و روش‌های غیر معمولی استفاده می‌کنند که ما استفاده از راه‌ها و روش‌های غیر معمول را به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌کنیم چرا که استفاده از راه‌های مختلف می‌تواند برای گوشی شما صدمه وارد کند و امنیت گوشی را پایین بیاورد. که اصلا برای این مشکل که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ مناسب نیستند.

به این نکته مهم نیز باید توجه کنید که باید اپلیکیشن‌های نام برده شده در این مقاله را از گوگل پلی دانلود کنید چرا که یکی از مطمعن ترین منبع برای دانلود اپلیکیشن، گوگل پلی می‌باشد.

در این مقاله چندین راه مختلف برای رفع فیلتر‌های اعمال شده روی سرور پابجی را بررسی کردیم تا شما بتوانید بدون هیچ محدودیتی از این بازی جذاب و هیجان انگیز لذت ببرید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد و به چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود پاسخی یافته باشید و بتوانید با استفاده از این مقاله به این موضوع که چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ پی برده باشید . و اگر سوال یا نظری داشتید می‌توانید از قسمت نظرات باما در ارتباط باشید.