Id.tbId.tb 6 روز قبل

این ارور رو میده وقتی میخوام بازش کنم و یک پنجره دیگه برام بازه میکنه که علامت لودیند داره و هیچ وقت هم لود نمیشه!!
ارور اش : zula_launcher.exe contains an incorrect path.

2 پاسخ
supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 5 روز قبل

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
 
این ارور تنها زمانی نمایش داده میشود که سیستم شما ویروسی باشد , طبق سوال قبل که مطرح کرده اید سیستم شما از قبل دارای یک ویروسی بوده است که باعث بروز این مشکل شده است .  ظاهرا سیستم شما ویروسی است. آنتی ویروس خود را به روز کنید. کل سیستم را اسکن کنید. پس از آن برای اینکه فایل های بازی دچار اشکال نشود، فولدر نصب بازی را در آنتی ویروس خود ایمن سازی نمایید. موفق باشید
 
باتشکر,
تیم پشتیبانی

Id.tbId.tb  

سلام؛ آنتی ویروس رو چگونه و از کجا به روز کنم؟ اسم eset است. چطوری فولدر نصب رو در آنتی ویروس ایمن سازی کنم؟

supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 4 روز قبل

نحوه حذف ویروس در نود ۳۲
نحوه حذف ویروس در نود ۳۲ به روش پیشرفته را باید در منو سمت چپ با رفتن به بخش Scan پیدا کنید.این عبارت با عنوان Advanced scan نوشته شده است.به تصویر زیر توجه کنید.
ویروس کشی با نود 32
بعد از کلیک بر روی advanced scan با گزینه های custom scan و Removable media scan و Repeat last scan مواجه می شوید.removable media منظور همان دستگاه هایی مانند فلش مموری یا سی دی و … هستند که قابلیت اتصال به رایانه شما را دارند. و گزینه Repeat last اسکن ، آخرین اسکن را مجدد تکرار میکند.
بر روی custom scan کلیک کنید.سپس تصویر چرخ دنده را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.
 ارور بازی زولا
انتخاب پروفایل های اسکن

از بخش Scan profile گزینه In-depth scan را انتخاب کنید و تیک گزینه Ignore exclusions را بزنید.
exclusions همان فایل هایی هستند که قبلا به لیست سفید اضافه کردید و نمیخواهید هرچند در صورت مخرب بودن پاک شوند. مانند کرک بعضی از بازی ها.
 ارور بازی زولا
انتخاب درایو برای اسکن

بر روی Computer کلیک کنید تا کل سیستم شما اسکن یا بررسی شود.در غیر این صورت می توانید فقط درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید تا وقت کمتری صرف شود.
تفاوت اسکن In-depth scan و smart scan :
smart scan یا اسکن هوشمند یک بار کلیه فایل ها و سکتور های رایانه شما را بررسی می کند.سپس در اسکن های بعدی فایل هایی که در اسکن قبلی تمیز گزارش شدند و بعد از آن تغییری نکردند را مجدد اسکن نمی کند.این نوع اسکن باعث می شود رایانه سریع تر اسکن شود و همچنین منابع کمتری از رایانه شما مصرف شود.
in-depth scan اسکنی هست که در هر سری به صورت عمیق تمامی فایل ها را بدون در نظر گرفتن گزارش اسکن پیشین اسکن می کند.این نوع اسکن زمان و منابع بیشتری مصرف میکند.اجرای همیشگی این نوع اسکن نیاز نیست.
فعال سازی حالت اسکن در حالت بیکاری Idle-state scanning
اسکن برای ویروس کشی خودکار در حالت بیکار بودن به معنای این است که وقتی رایانه شما روشن است و کاری با آن انجام نمی دهید آنتی ویروس شروع به اسکن رایانه کند.از مزایا این این انتخاب می توان به تسریع اسمارت اسکن های بعدی اشاره کرد.
در محیط آنتی ویروس دکمه F5 را بزنید. تنظیمات پیشرفته Advanced settings باز خواهد شد. وارد بخشی که در عکس زیر مشخص شده بشوید. Enable Idle-state scanning را فعال کنید.
اسکن نود 32 در حال بیکاری رایانه

Id.tbId.tb  

ممنون؛
در این جمله {حذف ویروس در نود ۳۲} نود ۳۲ چیه؟
آنتی ویروس ام رو از کجا به روز کنم و چطوری؟

Id.tbId.tb  

?

supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

بابت تاخیر در پاسخ دهی از شما پوزش میطلبیم دوست عزیز,

نود ۳۲ یک انتی ویروس قوی می باشد , اگر شما از انتی ویروس نود ۳۲ استفاده میکنید یا انتی ویروس شما همانند تصویر بالاست ابتدا باید به ما بیان دارید ایا شما ان را خریده اید یا خیر؟ زیرا نود ۳۲ یک انتی ویروسی می باشد ک هشما می باست برای داشتن ان و فعال بودن ان لایسنس ان را خریداری نمایید , ایا شما انتی ویروسی که در حال حاضر بر روی سیستم شما می باشد را خریداری کرده اید ؟ یا خیر ؟

Id.tbId.tb  

نمیدونم نود ۳۲ هست ولی شبیه این هست واینکه وقتی سیستم رو خریداری کردم خود فروشنده برام نصب کرده بود از طریق سی دی

supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخدهی , دوست عزیز احتمالا نوی ۳۲ هستش اما اگر ۶ ماه از زمان خرید سیستم خود گذشته است احتمالا تاریخ ان منقضی شده است و می بایست مجددا سی دی ان را تهیه نموده و خریداری نمایید در صورتی که نیاز دارید تا به شما نحوه خریذ رو اموزش بدیم بیان کنید .
راه دوم ان است که کامل ویندوز خود را تعویض کنید تا از مشکل ویروس و دیگر اتفاقات ازاد شوید . زیرا باتوجه به صحبت های بالا سیستم شما دارای یک ویروس می باشد .