همه سوال هادسته بندی: مشکلات سخت افزارارور وصل نشدن گوشی با کابل به لپتاپ
sepidehmirzaeisepidehmirzaei 1 هفته قبل

سلام وقت بخیر مدل گوشی بنده سامسونگ A30 هستش لپتاپم هم لنوو چند وقتی هست که گوشی من از طریق کابل به سیستم وصل نمیشود اما فلش را سیستم میخواند و کابل من هم بی عیب است درایور مورد نظر راهم وصل کرده ام همچنین تنظیمات گوشی هم اوکی کردم و با گوشی دیگر و کابل های دیگر هم امتحان کرده ام نشد! و مشکل این است که کامپیوتر اساسا شناسایی نمیکند که دستگاهی متصل است!و فقط حالت شارژ شدن برای گوشی من نمایش داده میشود.

1 پاسخ
supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 5 روز قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
 
اگر متن اروری برای شما به نمایش در میاید لطفا ان را برای ما بیان دارید دوست عزیز تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم همچنین برای انتقال داده ها پس از اتصال گوشی به لپ تاپ می بایست به بخش تنظیمات USB در گوشی اندرویدی خود رفته و در ان جا بر روی گزینه انتقال داده ها کلیک نمایید . 
 
شما میتوانید به صورت زیر این کار را انجام دهید .
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
انگشت خود را بر روی این نوتیفیکیشن قرار داده و به سمت پایین بکشید. حال گزینه “Connected as a media device” را انتخاب کنید.
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
حال گوشی یا تبلت خود را بر روی میز قرار داده و در کامپیوترتان به بخش My Computer یا This PC مراجعه کنید. مشاهده خواهید کرد که یک درایو جدید در این بخش اضافه می‌شود که مربوط به دستگاه هوشمند شماست. بر روی این درایو دابل کلیک کنید تا محتوای آن قابل مشاهده شود.
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
با ورود به این بخش دو درایو مجزا را مشاهده خواهید کرد. البته این دو درایو در شرایطی نمایان می‌شوند که دستگاه شما از حافظه جانبی پشتیبانی کرده و به رم میکرو اس‌دی مجهز باشد. در غیر این صورت تنها یک درایو را در این قسمت مشاهده خواهید کرد که مربوط به حافظه داخلی دستگاه شماست. با فرض اینکه گوشی یا تبلت شما از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی می‌کنید پیش می‌رویم. یکی از دو درایو موجود مربوط به حافظه داخلی بوده و درایو دیگر مربوط به حافظه جانبی دستگاه می‌شود. درایو با عنوان Phone مربوط به حافظه داخلی دستگاه است و درایو Card محتوای رم میکرو اس‌دی را در بر می‌گیرد.
وارد مسیر مورد نظرتان شوید که فایل‌های مد نظر برای انتقال از گوشی به کامپیوتر در آن‌ قسمت ذخیره شده‌اند. این فایل‌ها را کپی کرده و بر روی حافظه کامپیوترتان پیست (Paste) نمایید. به منظور انتقال فایل از کامپیوتر به حافظه داخلی یا رم میکرو اس‌دی دستگاه موبایلی خود هم فرآیند کپی و پیست مورد نظر به شکل برعکس انجام می‌شود.
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
پس از اتمام رد و بدل فایل، وارد بخش تنظیمات یا Settings دستگاه خود شده و گزینه USB Storage را غیرفعال کنید.
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
حال می‌توانید کابل USB از کامپیوتر و گوشی هوشمندتان جدا کنید.
روش‌های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر و بالعکس
 
 
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید .
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.