افزایش دما بیش از حد سی پی یو

ADS


همه سوال هادسته بندی: مشکلات سخت افزارافزایش دما بیش از حد سی پی یو
حسین 5 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من تازه یه سیستم اسمبل کردم خنک کننده آبی ۳۶۰ دیپ کول دارم مدل cpu هم core i7 11700k هستش
مشکل اینجاست که وقتی کامپیوتر روشن میکنم صفحه بایوس بالا بیاد تا با فلش ویندوز نصب کنم ،وقتی صفحه بایوس بالا امد کمتر از ۱ دقیقه cpu شروع میکنه به داغ شدن و دماش تا ۸۰ و ۹۰ میره فن خنک کننده هم تا حد امکان سرعتشو زیاد میکنه ولی فایده نداره مشکل کجاست آیا عادیه و سیستم خودش بعد چند دقیقه درست میشه یا نه غیر طبیعیه و مشکل و حل مشکل چیه ممنون.

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 5 ماه قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
حتما حتما خمیر سیلیکون خود را مجدد بررسی کرده و به احتمال بسیار زیاد سیستم خنک کننده به درستی نصب نشده است حتما توسط یک متخصص این مورد را بررس یکنید همچینن برای تست میتوانید یک فن CPU عادی بر روی CPU قرار دهید , حتما سریعا این مورد را تست کنید تا در صورت خرابی اقدام به انجام فرایند گارانتی نمایید. 
اگر هر سوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.
لینک ثبت نام
همچنین شما میتوانید از قابلیت وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید.
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.