خاموش شدن کامپیوتر بعد از چند ثانیه

ADS


همه سوال هادسته بندی: مشکلات سخت افزارخاموش شدن کامپیوتر بعد از چند ثانیه
علی 8 ماه قبل

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
کیس من قبلا که برق میرفت یا از برق میکشیدمش بعد از این که دوباره برق رو بهش وصل میکردم چند ثانیه بعد که دکمه رو میزدم روشن میشد ، ولی الان وقتی برق رو وصل میکنم دکمه رو که میزنم یک ثانیه روشن میشه و دوباره خاموش میشه ، بعد از ۲ ۳ دقیقه که بهش برق وصل باشه درست میشه ، موقع کار هم اصلا مشکلی نداره فقط زمانی که سیم برق ازش جدا بشه باید ۲ ۳ دقیقه بمونه که بشه روشنش کرد ، میخواستم ببینم این ایراد؟مشکلی پیش میاره ؟ چون قبلا سریع روشن میشد

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 7 ماه قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
متاسفانه سرور های سایت در حال اپدیت بودند و از تاخیر پیش امده در روند پاسخ دهی از شما پوزش میطلبیم . 
این مشکل عموما از سمت پاور شما رخ میدهد و نیاز به بررسی به صورت سخت افزاری از نزدیک می باشد . لطفا جهت بررسی پاور به یک متخصص سیستم را بسپارید . 
 
 
اما اگر با راهکار بالا مشکل شما حل نشد و یا هر سوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.
لینک ثبت نام
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید .
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.