%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a8-%d8%aa%d8%a7%d8%a8

ADS


همه سوال هادسته بندی: مشاوره%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a8-%d8%aa%d8%a7%d8%a8
امیدمحمد 2 هفته قبل

سلام  من میخوام یه لب تاب بخرم زیاد بلد نیستم از قیمت ها ولی یه مشخصاتی میگم ببینم چه لپ تابی این مشخصات رو داره مثلا رم ۸_۱۶ باشه Cori i7 با حافظه ۱ ترابایت چه لب تابی هست محدوده قیمتی ۱۰ تا ۱۳ میلیون بعد من لب تاب رو برای کار های gas برنامه نویسی مطلب و پایتون میخوام خودتون چی پیشنهاد میدید

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 1 هفته قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
با مشخصاتی که ذکر کردید نمیتوانید در رنج قیمت داده شده لپ تاپ مناسبی خریداری کنید زیرا برای ان باید بودجه بالای 18 میلیون در نظر داشته باشید . در رابطه با برنامه نیوسی باید عرض کنم که نیاز به سیستم قوی نیست و شما میتوانید با بودجه 15 میلیون تومان یک لپ تاپ مناسب برنامه نویسی تاکید میکنم مناسب برنامه نویسی تهیه بفرمایید . 
لطفا به ما تایید در این قیمت بدهید تا به شما لیستی از لپ تاپ های مناسب در این رنج قیمت بیان داریم . 

اگر با راهکار بالا مشکل شما حل نشد و یا هر سوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.
لینک ثبت نام
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید.
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.