ADS


Max 5 روز قبل

با سلام  کامپیوتر من موقع روشن شدن یه صفحه میاد که بالا نوشته welcome eror recovey همونجایی ک ثانیه شمار داره چهار پنج تا حالت هم میاد که هر کدوم رو بزنم میره صفحه starting windows بعد ده ثانیه کامپیوتر ریست میشه و دوباره همین مراحل طی میشه 

1 پاسخ
support_team3پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 12 ساعت قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
راه حل ۱ – سخت افزاری که به تازگی اضافه کرده‌اید را بردارید
راه حل ۲ – اجرای Startup Repair ویندوز
شما حالا می‌توانید با اجرای Startup Repair ویندوز فایل‌های معیوب را تعمیر و بازیابی کنید. منتظر بمانید تا پیغام خطای windows recovery error به شما نمایش داده شود و گزینه Launch Startup repair (Recommended) موجود در این صفحه را انتخاب کنید تا Startup Repair اجرا شود. حالا رابط کاربری Startup Repair ویندوز لپ تاگ شما باز می‌شود و برای برطرف کردن مشکلات تلاش می‌کند.
 7 روش حل مشکل Windows Error Recovery در لپ تاپ
راه حل ۳ – بوت شدن در LKGC ( مخفف Last Known Good Configuration)
اگر شما با پیغام خطای windows recovery error مواجه هستید کافیست که با حالت LKGC بوت شوید تا مشکلاتان به راحتی حل شود. برای انجام این کار لپ تاپ خود را ریستارت کنید. کلید F8 را چند بار فشار دهید تا گزینه‌های بوت را مشاهده کنید. LKGC را انتخاب کنید و بعد اینتر کنید.
راه حل ۴- ریستور کردن لپ تاپ با System Restore ویندوز
باز گرداندن سیستم به تنظیماتی که قبلا به خوبی در آن کار می‌کرده است را بازیابی یا ریستور کردن می‌نامند. شما می‌توانید از System Restore ویندوز برای حل خطای windows recovery error استفاده کنید. برای انجام این کار لپ تاپ خود را خاموش کنید و دکمه پاور را فشار دهید تا سیستم شروع به کار کند. دکمه F8 را فشار دهید تا لوگوی لپ تاپبه شما نمایش داده شود. کلید گفته شده را تا زمانی که صفحه Startup به شما نمایش داده می‌شود چند بار فشار دهید. با استفاده از کلیدهای پیکان safe mode را انتخاب و اینتر کنید. با استفاده از یک اکانت ادمین وارد سیستم شوید ( در صورت وجود). وقتی که صفحه دسکتاپ ظاهر شد دکمه استارت ویندور را کلیک کنید و در نوار جستجو cmd را تایپ و اینتر کنید. حالا دستور rstrui را تایپ کنید و دوباره اینتر کنید تا پنجره System Restore برای شما باز شود. اخرین پوینتی که سیستم در آن بدون مشکل کار می‌کرده را انتخاب کنید و Next را کلیک کنید. سپس Finish را کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرآیند بازیابی کامل شود.

راه حل 4- ریستور کردن لپ تاپ با System Restore ویندوز
راه حل ۵ – ریکاوری لپ تاپ
ریکاوری لپ تاپ معادل برگشت به تنظیمات کارخانه است. برای انجاج این کار در اینجا از لپ تاپ اچ پی استفاده شده است. لپ تاپ را خاموش کنید. سیستم را روشن کنید و چند بار کلید F11 را فشار دهید تا پنجره Recovery Manager ( در ویندوز ۷) باز شود. برای ویندوز ۱۰ تا زمانی که پنجره choose an option نمایش داده می‌شود این کلید را چند بار فشار دهید و برای ویندوز ۸تا زمانی که پنجره choose your keyboard layout باز می‌شود کلید را فشار دهید. حالا در اینجا مراحل بسته به نسخه سیستم عامل شما متفاوت خواهد بود:
راه حل 5 – ریکاوری لپ تاپ
در ویندوز ۱۰ از صفحه choose an option گزینه troubleshoot را انتخاب کنید. در پنجره Troubleshoot گزینه recovery manager را انتخاب کنید و در نهایت system recovery را کلیک کنید تا فرآیند ریکاوری شروع شود.
در ویندوز ۸ از صفحه choose an option گزینه troubleshoot را انتخاب کنید. در پنجره Troubleshoot گزینه recovery manager را انتخاب کنید. Windows 8 را انتخاب کنید تا منیجر ریکاوری باز شود. حالا برای ریست به تنظیمات کارخانه system recovery را انتخاب کنید. گزینه دیگری که می‌توانید انتخاب کنید گزینه minimized image recovery است که تنها سیستم عامل ویندوز ۸، درایورها و نرم افزارهای انتخابی شما ریستور شود.
روش 6 - ریکاوری از طریق CD نسب ویندوز و حل مشکل Windows Error Recovery
در ویندوز ۷ گزینه system recovery را کلیک کنید و نقطه بکاپی که ترجیح می‌دهید را انتخاب کنید و اگر پیغام اخطاری به شما نمایش داده شد OK را کلیک کنید. برای ریبوت شدن سیستم finish را انتخاب کنید.
بعد از ریستارت سیستم شما ممکن است متوجه شوید که برخی از برنامه‌ها یا اطلاعات شده است پس قبل از بکارگیری این روش از اطلاعات خود بکاپ بگیرید.
روش ۶ – ریکاوری از طریق CD نسب ویندوز و حل مشکل Windows Error Recovery
علاوه بر روش‌های بالا شما می‌توانید از سی دی نصب ویندوز برای ریکاوری لپ تاپ خود استفاده کنید برای انجام این کار مراحل زیر را انجام دهید.
لپ تاپ را روشن کنید و CD/DVD نصب ویندوز را در سی دی / دی وی دی درایو قرار دهید. سیستم را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. کلید Space را به طور مداوم فشار دهید تا منو ی استارت آپ ویندوز نمایش داده شود و یا پنجره انتخاب دستگاه بوت باز شود. از منوی ظاهر شده درایو CD/DVD را انتخاب کنید و دکمه اینتر را فشار دهیدو در غیر این صورت کلید F9 را فشار دهید تا به منوی بوت دسترسی پیدا کنید و بعد درایو CD/DVD را انتخاب کنید و کلید اینتر را فشار دهید. در صورتی که می‌خواهید ریکاوری را از طریق هارد انجام دهید گزینه Run program from disc را انتخاب کنید و Next را کلیک کنید.
گزینه‌های Recovery discs created from your computer”/ “Recovery discs received from HP support را انتخاب کنید. ریست فکتوری را انتخاب کنید تا کل درایو پاک و به تنظیمات کارخانه برگردد. یک گزینه بکاپ مناسب را انتخاب کنید. برای مخفی کردن پیغام هشدار ظاهر شده OK را کلیک کنید. مراحل نمایش داده شده را دنبال کنید. حالا می‌توانید دیسک ریکاوری را وارد کنید و وقتی که فرآیند ریکاوری تمام شده finish/next را انتخاب کنید. ممکن است لپ تاپ به صورت خودکار ریستارت شود. در صورت خاموش شدن سیستم حدود ۵ ثانیه صبر کنید و برای روشن کردن سیستم خود اقدام کنید. این فرآیند ممکن است چند ساعت طول بکشد.
روش ۷- نصب مجدد ویندوز
اگر تمام راه کارهای بالا با شکست مواجه شد شما مجبور هستید ویندوز را مجددا نصب کنید.

 

اگر با راهکار بالا مشکل شما حل نشد و یا هرسوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد .
لینک ثبت نام
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید :
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر ,
تیم پشتیبانی