ADS


همه سوال هادسته بندی: مشاورهصدای وحشتناک لپ تاپ
مریم احمدی 3 ماه قبل

سلام لپ تاپ من مارک لنووه ولی بعضی وقت ها صدای خیلی وحشتناکی میده و کلا از کار می افته و هر کاری هم می کنم درست نمی شه تا اینکه باید دکمه پاور لپ تاپ رو چند دقیقه فشار بدم تا لپ تاپ کاملا خاموش بشه. می خواستم ببینم مشکل لپ تاپم دقیقا چیه و از کدوم قسمت لپ تاپه و چطور می تونم درستش بکنم چون می ترسم لپ تاپم کلا بسوزه ممنون میشم راهنمایم بفرمایید.

1 پاسخ
supportsapagapپشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 3 ماه قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ,
این احتمال وجود داشته باشد هارد شما دچار مشخص سخت افزاری شده باشد به هیچ عنوان نباید سیستم را روشن کنید و در اولین فرصت برای بررسی مشکل سخت افزاری سیستم به صورت حضوری به یک فرد متخصص مراجعه کنید تا سیستم شما از نزدیک بررسی شود

اما اگر با راهکار بالا مشکل شما حل نشد و یا هرسوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد .
لینک ثبت نام  
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید :
بسته پاسخگویی سریع 
با تشکر ,
تیم پشتیبانی