مشکل وصل نشدن اینترنت گوشی به کامپیوتر با کابل usb

ADS


همه سوال هادسته بندی: مشاورهمشکل وصل نشدن اینترنت گوشی به کامپیوتر با کابل usb
ali 2 ماه قبل

سلام ببخشید گوشی بنده ال جی هست وقبلا با کابل هم میشد فابل انتقال داد وهم اینترنت رو اشتراک گذاشت اما الان وقتی گوشیمو وصل میکنم به کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده سیستم یا که یک اخطار میاد درمورد دیوایس usb درقسمت اتصال تترینک تیکو میزنم میرم بیرون از اون قسمت دوباره میرم داخل اون بخش میبینم تیکه غیر فعاله

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 2 ماه قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
یک مرتبه با همان کابلی که گوشی را متصل میکنید یک گوشی دیگر را نیز تست سبفرمایید و بررسی کنید ایا در گوشی دیگر نیز همین مشکل پا برجا است یا خیر؟ همچنین لطفا یک مرتبه همانند اموزش زیر سیستم خود را اپدیت کرده و در صورتی که مشکل رفع نشد اروری که هنگام اتصال به شما نشان داده میشود را برای ما در قمست کامنت این سوال بیان دارید . 

اگر با راهکار بالا مشکل شما حل نشد و یا هر سوالی داشتید میتونید با یک ثبت نام رایگان در سایت قسمتی را در پایین همین مطلب باز کنید که امکان تکمیل و یا پاسخگویی به ما را برای شما فراهم میکند و تیم ما میتواند مشکل شما را پیگیری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.
لینک ثبت نام
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید.
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.