باز گرداندن potplayer به حالت کارخانه ( ریست potplayer )

ADS


همه سوال هاباز گرداندن potplayer به حالت کارخانه ( ریست potplayer )
hesam9999 3 سال قبل

سلام خسته نباشید من پخش کننده potplayer رو نصب کردم و خوب هم کار میکنه فقط وقتی یه اهنگی رو می زنم تا بخونه، می خوام بزنم اهنگه دیگه اهنک قبلیم پخش میشه آیا تنظیماتی وجود داره که اهنگ قبلی پخش نشه با تشکر

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 3 سال قبل

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
 
شما میتوانید با بازگرداندن potplayer به تنظیمات کارخانه این مشکل را بر طرف کنید
برگرداندن تنظیمات پیش فرض PotPlayer
نحوه برگشت به تنظیمات اولیه پلیر PotPlayer و KMPlayer
از آنجایی سازنده اولیه دو برنامه یک شخص بوده است نحوه برگشت به تنظیمات اولیه پلیر PotPlayer نیز بسیار شبیه به برگرداندن تنظیمات KMPlayer به حالت اولیه می باشد. کافی است این پخش کننده صوتی و تصویری را اجرا کنید و در هر نقطه در آن کلیک راست کنید. سپس گزینه Preferences را انتخاب کنید. همچنین به جای اینکار می توانید فقط کلید F5 روی کیبورد را بفشارید.
برگرداندن به تنظیمات اولیه kmplayer
در زیر پنجره Preferences گزینه Reset (برگرداندن PotPlayer به تنظیمات اولیه) را مشاهده می کنید. برای برگرداندن تنظیمات اولیه PotPlayer کافی است بر روی آن کلیک کنید.
آموزش تصویری بازگشت به تنظیمات اولیه KMPlayer و PotPlayer
در پیغامی که جهت اخطار برای شما نمایش داده میشود، کافی است گزینه OK را انتخاب کنید. با اینکار تمامی شخصی سازی های این نرم افزار از بین خواهد
 
در صورتی که سوال بیشتری در این زمینه دارید تیم ما در خدمت مشاست قربان .
 
باتشکر,
تیم پشتیبانی

سلام مثل اینکه منظور من را متوجه نشدین ، من می زنم اهنگ بخونه ، می خوام بزنم یکی دیگه قبلی هم پخش میشه می خواستم ببینم تنظیماتی هست که قبلی خودش قطع بشه و من قطعش نکنم .

پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

قربان بله منظور شما را درست متوجه شدیم در حالت عادی این اتفاق برای شما نباید رخ دهد , ممکن است قبلا تنظیماتی را شما ست کرده باشید یا به طور اتفاقی این مشکل رخ داده باشد به همین منظور ما به شما نحوهریست کردن کل تنظیمات پات پلیر را اموزش دادیم تا با این کار تنظیمات اولیه باز گردانی شود و اگر شما در نرم افزار گزینه ای را تیک دزه باشید این مشکل بر طرف شود .

سلام من ریست کردم ولی درست نشد ،زبان رو فارسی کردم و موارد چندگانه رو غیرفعال کردم درست شد به هر حال بازم ممنون.

پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

بسیار عالی اگر در پاسخ دهی مشکلی وجود داشت از شما عذر خواهی میکنیم .

باتشکر