ADS


hhhnnnhhhnnn 2 ماه قبل

سلام من حین تغییر محل نصب پیشفرض (از regedit) محل نصب اشتباهی وارد کردم و دیگر قادر به نصب برنامه جدید نیستم و حین اقدام برای نصب برنامه جدید یا تلاش برای باز کردن regedit با اخطار
the specified path does not exist
check the path, and then try again
مواجه می شوم. راه حل مشکلم چیه؟ 

1 پاسخ
support_team7پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 2 ماه قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
”تغییر محل نصب برنامه ها در ویندوز ۱۰ با ریجستری
تغییر مسیر نصب برنامه ها در ویندوز ۱۰ روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. یکی از این روش ها تغییر با استفاده از ریجستری ویندوز است. Regedit را باز کنید.
به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

برای تغییر محل نصب برنامه در هنگام نصب بسته به این که ویندوز شما ۳۲ بیتی باشد یا ۶۴ بیتی باشد، در صفحه سمت راست به دنبال ProgramFilesDir و یا (ProgramFilesDir (x86 بگردید. بر روی آن دوبار کلیک کنید و در کادر باز شده داده های Value خود را از C: \ Program Files به پوشه مورد نظرتان تغییر دهید. OK کنید. از این روش می توانید برای تغییر مسیر نصب برنامه ها در ویندوز مختلف استفاده کنید.
محل نصب برنامه ها در ویندوز ۷
برای تغییر محل پیش فرض نصب برنامه و نصب نرم افزار در درایو دیگر در ویندوز ۷ می توانید به استارت ویندوز و Computer بروید. روی مثلت کنار Document کلیک کنید. روی My Document راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید. به تب Location بروید و محل نصب برنامه را همانند روش قبل مشخص کنید. به عنوان مثال H: \ Docs را وارد کنید و سپس روی گزینه Apply کلیک کنید تا مراحل انجام شده تایید شود.
روش های گفته شده به صورت عمومی برای تمامی نسخه های ویندوز در دسترس است و می توانید از این روش ها برای تغییر محل نصب برنامه ها در ویندوز ۸ نیز استفاده کنید.“
اگر هرگونه سوالی داشتید میتوانید در پایین همین مطلب با ما در ارتباط باشید.
همچنین شما میتوانید از قابلیت جدید وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید .
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.