اموزش ساخت اپل ایدی در ایران

ADS


همه سوال هادسته بندی: مشاورهاموزش ساخت اپل ایدی در ایران
ehsan40 4 سال قبل

سلام چطوری اپل آیدی بسازم و امنیت هم داشته باشه چون شنیدم میگن داخل ایران ساخته نمیشه . با تشکر

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 4 سال قبل

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,

شما میتوانید اپل ای دی خود را به روش زیر بدون دردسر با امنیت بالا حتی در ایران بسازید و از ان استفاده کنید .
مراحل ساخت اکانت Apple ID
امکان ساخت اپل آیدی طی ماه‌های اخیر و پس از تغییرات ایجاد شده در ساختار اپل، سهولت بسیار بیشتری یافته است و نیازی به استفاده از نرم‌افزار آیتونز نیست و می‌توان با استفاده‌ از صفحه‌ی رسمی اپل آیدی به راحتی و حتی با استفاده از گوشی اقدام به ساخت اکانت اپل آیدی کرد. در نظر داشته باشید برای ساخت اپل آیدی در سایت اپل، نیازی  به نرم‌افزار تغییر IP یا VPN نیست، در صورت وجود آن را غیرفعال کنید.
برای بزرگ‌نمایی تصاویر روی آن‌ها کلیک کنید
پیش از ورود به سایت اپل‌ آیدی پیشنهاد می‌شود ابتدا با فعال کردن نرم‌افزار تغییر IP یا VPN خود به سایت fakeaddressgenerator مراجعه کنید و روی گزینه‌ی Random Address کلیک کنید. سپس بدون بستن صفحه‌ی مربوطه، VPN خود را خاموش کرده و مراحل زیر را طی کنید. دلیل این موضوع را در پایان مقاله تشریح کرده‌ایم.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
مرحله اول:
وارد صفحه‌ی appleid.apple.com شوید و روی گزینه‌ی Create Your Apple ID کلیک کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
مرحله دوم:
در مرحله‌ی بعدی باید اطلاعات خود را بدین ترتیب وارد کنید:
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
۱- نام و نام‌ خانوادگی، کشور (ایالات متحده باشد) و تاریخ تولد خود را وارد کنید.
۲- آدرس ایمیلی که می‌خواهید از آن به‌عنوان اپل آیدی استفاده کنید و پسورد. هر آدرس ایمیلی قابلیت استفاده به‌عنوان شناسه‌ی اپل آیدی شما را دارد. فقط در نظر داشته باشید باید به ایمیل خود دسترسی داشته باشید و از وارد کردن آدرس جعلی یا نمونه‌ای که پسورد آن را فراموش کردید خودداری کنید. آدرس ایمیل شما همان شناسه‌ی اپل‌ آیدی خواهد بود. در ادامه باید رمز عبور خود را وارد کنید. رمز عبور باید از ترکیب حداقل ۸ حرف بزرگ، کوچک و عدد تشکیل شده باشد. در نظر داشته باشید در صورت نداشتن ایمیل، باید حتما پیش از ساخت اپل اقدام به ساخت اکانت ایمیل در یکی از سرویس‌های (پیشنهاد زومیت جیمیل و اوت‌‌لوک است) کنید.
۳- سه سؤال امنیتی را به دلخواه انتخاب کرده و برای آن‌ها پاسخ مناسبی در نظر بگیرید. حتما پاسخ‌های خود را ذخیره کنید، زیرا اپل به‌صورت تصادفی در آینده آن‌ها را خواهد پرسید و در صورت جواب اشتباه، دیگر قادر به ورود به اکانت خود نخواهید بود. همچنین اگر در آینده قصد استفاده از گیفت کارت اپل و خرید اپلیکیشن داشته باشید، اپل به‌صورت تصادفی سؤال‌ها را از شما خواهد پرسید و در صورت عدم توانایی در جواب آن‌ها آیدی شما بلاک خواهد شد.
۴- در صورت فعال بودن این گزینه‌ها، ایمیل‌های تبلیغاتی اپل به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پیشنهاد ما غیرفعال کردن هر سه گزینه است.
۵- متن نمایش درآمده را در کادر وارد کنید و در ادامه گزینه Continue را انتخاب کنید.
مرحله‌ سوم:
در این مرحله اپل کد ۶ رقمی را برای اطمینان از دسترسی کاربر به آدرس ایمیل ارسال می‌کند که با مراجعه به آدرس وارد شده، باید کد مربوطه را در صفحه‌ی جدید وارد کنید و در ادامه روی Continue کلیک کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
مرحله چهارم:
در این مرحله شما اطلاعات کلی اپل آیدی خود را مشاهده می‌کنید. در این صفحه باید در بخش Payment & Shipping گزینه‌ی Edit را انتخاب کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
مرحله پنجم:
در این مرحله باید اطلاعات پرداخت و آدرس خود را وارد کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
۱- در مرحله‌ی اول دقت کنید کشور United States انتخاب شده باشد.
۲- در ادامه گزینه‌ی None را از لیست نحوه‌ی پرداخت انتخاب کنید.
۳- در قدم بعدی ابتدا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. در ادامه برای وارد کردن آدرس خود، با توجه به انتخاب کردن کشور ایالات متحده در مرحله‌ی سوم، باید آدرسی در این کشور را وارد کنید. برای این کار به سایت fakeaddressgenerator مراجعه کنید تا اطلاعاتی تصادفی برای وارد کردن در اختیار شما قرار گیرد. بخش apt, suite, bldg را خالی بگذارید. همچنین می‌توانید از آدرس‌های پایین برای وارد کردن در بخش لازمه بهره ببرید.

در نظر داشته باشید برای استفاده از این سرویس باید از نرم‌افزار‌های تغییر IP استفاده کنید و پس از دریافت اطلاعات مورد نظر خود، نرم‌افزار تغییر IP یا VPN را برای ادامه‌ی روند ساخت اپل آیدی خاموش کنید. سرویس مذکور علاوه بر ارائه‌ی اطلاعاتی نادرست از نام شخص، نام خانوادگی و محل اقامت، اطلاعاتی تصادفی از شرایط جسمی، وضعیت اشتغال، حساب بانکی و اطلاعات شخصی نیز ارائه‌ می‌دهد. تنها از آدرس سکونت این سرویس استفاده کنید و به هیچ وجه اطلاعات دیگر آن مخصوصا حساب بانکی را برای ثبت‌ نام اپل آیدی به کار نبرید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
در صورت مسدود شدن یا عدم دسترسی به سرویس fakeaddressgenerator، از آدرس‌های زیر می‌‌توانید استفاده کنید. آدرس اول:

  • Street: ۱ Infinite loop
  • City: CUPERTINO
  • Province: CA
  • Zipcode: ۹۵۰۱۴-۲۰۸۳
  • Tel: ۰۳۱ ۱۲۹۸۵۶۷

آدرس دوم:

  • Street: ۹۵۹۲, Harding Avenue, Surfside
  • City: Miami
  • Province: FL
  • Zipcode: ۳۳۱۵۴
  • Tel: ۳۰۵-۸۶۱۱۰۷۷

۴- سپس گزینه‌ی copy billing address را انتخاب کنید تا تمام اطلاعات وارد شده در بخش بالا، در قسمت پایینی (Shipping Address) نیز تکرار شود.
۵- اطلاعات بخش پایین را به‌صورت سطحی بررسی کنید.
۶- گزینه Save در بالای صفحه را انتخاب کنید.
همان‌طور که مشاهده می‌کنید اطلاعات به‌نمایش درآمده در بخش Payment & Shipping تغییر خواهد کرد.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
اپل آیدی شما ساخته شده است و می‌توانید با وارد کردن آن در دستگاه اپلی خود، از قابلیت‌های آن بهره ببرید.
مرحله ششم:
ساخت اپل آیدی در مرحله‌ی پیشین به پایان رسید. اما قویا پیشنهاد می‌کنیم با توجه به تصویر زیر، یک آدرس ایمیل دیگر برای پشتیبانی از اکانت اپل آیدی خود در شرایط خاص وارد کنید. با وارد کردن این آدرس ایمیل در صورت بروز مشکل برای اکانت می‌توانید با درخواست از اپل، ایمیلی حاوی لینک تغییر رمز یا تغییر پاسخ سؤال‌های امنیتی را در آدرس ایمیل پشتیبان خود دریافت کنید.
برای این کار در همان صفحه‌ی اطلاعات کلی اپل آیدی و در بخش Security روی گزینه‌ی Add a Rescue Email کلیک کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
سپس در پنجره باز شده ایمیل پشتیبان خود را وارد کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
در ادامه ایمیلی حاوی کد تأیید به آدرس وارد شده ارسال خواهد شد که باید با مراجعه به آدرس ایمیل پشتیبان خود، کد را در پنجره‌ی جدید وارد کنید.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
در نهایت بخش Rescue Email باید به نمونه‌ی وارد کرده‌ی جدید تغییر کند.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
ساخت اپل آیدی با ایمیل پشتیبان به پایان رسیده است.
ارور عدم فعالیت پیوسته کاربرد
اگر در تمام مراحل ساخت اپل آیدی، پنجره‌ی مرورگر برای مدت زمان خاصی بدون تغییر باقی بماند، برای افزایش ایمنی روند ساخت اپل شما را به صفحه‌ی اول بازخواهد گرداند. در وهله‌ی اول آدرس اپل آیدی خود را در بخش مشخص شده وارد کنید، اگر در ادامه بخش مخصوص وارد کردن پسورد فعال شد، این بدین معنی است که اپل آیدی شما ساخته شده است و باید اطلاعات آن را تکمیل کنید (مرحله‌ی چهار به بعد). در صورتی که مرحله‌ی دوم را سپری کرده باشید، دیگر نیازی به از سرگیری مراحل ساخت نیست و اپل شما را به صفحه‌ی تأیید صحت آدرس ایمیل برای وارد کردن کد یا به صفحه‌ی اطلاعات کلی اپل آیدی (مرحله‌ی چهارم) انتقال می‌دهد.
اموزش ساخت اپل ایدی در ایران
اگر پیغام خطایی مبنی بر اشتباه بودن آدرس وارد شده نمایش داده شود، این موضوع بدین معنی است که باید از مرحله‌ی اول کار خود را از سر بگیرید.
با توجه به این موضوع پیشنهاد می‌شود پیش از اقدام به ساخت اپل آیدی، آدرس سکونت تقلبی برای وارد کردن در پروفایل اپل آیدی را از سایت مذکور دریافت کنید. همچنین با ورود به ایمیل خود (ادرس وارد شده به‌عنوان اپل آیدی) آماده‌ی دریافت ایمیل کد ۶ رقمی اپل باشید.

باتشکر,
تیم پشتیبانی

ehsan40  

سلام . خدا قوت . امنیت بالا هستش ؟ و هزینه ای نداره؟

ehsan40  

جدیدن شماره تلفن هم میخاد اونو چیکار کنم؟

پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

سلام قربان ممنون از لطف شما که وقت گذاشتید و مطالعه کردید امنیت بالا است و خیر قربان هزینه ای ندارد . شماره تلفن در صورتی که کشور ایران را دارد و گوشی شما رجیستر شده است شما ره خود را در محل مربوطه وارد کنید قربان

ehsan40  

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون

پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت  

خواهش میکنم دوست عزیز
اگر در قسمت شماره تلفن نیز موفق به وارد کردن شماره ایران نشدید نیز اعلام فرمایید تا شما را راهنمایی نماییم