ارور application error

ADS


AMIR.GH 2 سال قبل

سلام
من برای بیشتر مواقع بازی دانلود میکم ونصب میکنم ولی بعد اینکه ویندوز ریسید کردم بازی های که نصب کردم ارور application error میدهند و وارد بازی نمشود و از چند سایت معتبر هم دانلودشئن کردم.
نوشته داخل پنچره ارور
the applcation was unadle to start correctly (0*c000007b)click ok to close applicatication.

1 پاسخ
پشتیبانی تیم پاسخ گو سایت 2 سال قبل

با عرض ادب خدمت شما دوست عزیز,
 نکته اول:
در مواجهه با این خطا نخستین کاری که برای رفع آن می توان انجام داد این است که کامپیوتر خود را یکبار Restart (خاموش-روشن) کنید. گاهی اوقات اختلال در سیستم عامل باعث بروز این مشکل می شود.
 
 نکته دوم:
در اغلب موارد اختلال در برنامه .NET framework سبب بروز این مشکل می شود. شما می توانید آخرین نسخه از برنامه .NET framework را از انتهای مطلب و بخش باکس دانلود دریافت و روی سیستم خود نصب کنید.
پس از نصب برنامه یکبار کامپیوتر خود را ریستارت کرده و برنامه مورد نظر را دوباره اجرا کنید.
 
 نکته سوم:
در هنگام بروز این خطا سعی کنید با راست کلیک بر روی میانبر برنامه و انتخاب گزینه Run as administrator آن را در حالت مدیر اجرا کنید.
 
 نکته چهارم:
در صورتی که فکر می کنید اشکال از خود برنامه است کافیست یکبار برنامه را پاک کرده و دوباره نصب کنید. این نکته بسیار موثر است زیرا اگر فایل های نصب شده دارای نقص باشد با این روش اصلاح خواهد شد و برنامه اجرا می شود.
 
 نکته پنجم:
با بروزرسانی ابزار DirectX بسیاری از خطای موجود در این زمینه رفع خواهند شد. برای دانلود و نصب آخرین نسخه موجود از برنامه Direct X به این لینک مراجعه نمایید.
 
 نکته ششم:
سیستم عامل خود را بروزرسانی کنید. در اغلب موارد ویندوز به صورت خودکار بروزرسانی می شود. اما در صورتی که این گزینه را غیر فعال کرده اید از بخش تنظیمات و Update & Security سیستم عامل خود را بروز کنید.
 

اگر هرگونه سوالی داشتید میتوانید در پایین همین مطلب با ما در ارتباط باشید.
همچنین شما میتوانید از قابلیت وب سایت استفاده کنید , به صورتی که اگر قصد دارید سوال شما در سریع ترین زمان
ممکن پاسخ داده شود میتوانید بسته زیر را تهیه کنید.
بسته پاسخگویی سریع
با تشکر,
تیم پشتیبانی.