امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی، بازی های کامپیوتری بیش از پیش محبوب شده اند. در زمان های قدیم، این بازی ها محدود به چند نوع بودند اما در دنیای امروز تنوع آن ها بی حد و اندازه شده است.که طبیعتا با محبوب شدن بازی های کامیپوتری شما بیشتر به مشکل نصب نشدن بازی ها مواجه خواهید شد که در مقاله های قبل به ان اشاره کردیم همچنین شما میتوانید در قسمت حل مشکلات کامپیوتر , ارور ها و مشکلات مختلف را مشاهده کرده و با کلیک بر روی انها مشکلتان را حل کنید . اما در این مقاله به دنبال رفع مشکلات نرم افزاری در بازی های کامپیوتری با شما همراه هستیم .

مشکلات نرم افزاری و بازی ها :

این مقاله را مشاهده کنید : مقایسه ۵ سایت برتر در حل مشکلات کامپیوتری در سال ۹۸ [پیشنهاد ویژه]

مشکلات نرم افزاری در بازی ها

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی، بازی های کامپیوتری بیش از پیش محبوب شده اند. در زمان های قدیم، این بازی ها محدود به چند نوع بودند اما در دنیای امروز تنوع آن ها بی حد و اندازه شده است. در این بین، شاید مشکلاتی که در نرم افزارهای این بازی ها هم ایجاد می شوند رو به افزایش باشند و به همین دلیل نیاز به رفع مشکلات نرم افزاری در بازی های کامپیوتری به وضوح حس می شود. خطاهایی که در بازی های کامپیوتری به وجود می آیند معمولا دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها به یک بخش مشخص مربوط می شوند.


مشکلات نرم افزاری در بازی ها :

معمولا اگر شما یک بازی را به صورت کامل روی سیستم خود نصب کنید امکان بروز مشکلات نرم افزاری بسیار کاهش میابد و اگر شما در نهایت توانستید روند نصب را بدون خطا انجام دهید باید بدانید که از هفت خوان رستم عبور کرده اید اما گاهی خوان هشتمی هم وجود دارد و آن هم زمانیست که شما می خواهید بازی را اجرا کنید و با یک خطا مواجه می شوید. در این حال معمولا مشکلات نرم افزاری به شرح زیر هستند:

  • زمانی که شما میخواهید یک نرم افزار را روی سیستم خود اجرا کنید نه تنها باید ویژگی های نرم افزاری را مورد بررسی قرار دهید بلکه باید در نظر داشته باشید که از نظر سخت افزاری هم بتوانید بازی مد نظر را ساپورت کنید. در اغلب موارد دیده می شود که پشت جلد بازی معمولا کانفیگ مورد نیاز برای بازی نوشته شده است و شما میتوانید با اطلاع از آن ها بازی را درست و بدون غلط نصب کنید.
مشکلات نرم افزاری در بازی هارفع ارور برای مشکلات نرم افزاری در بازی :

  • پارامتر مهم دیگر که در کاهش مشکلات نرم افزاری اهمیت می یابد در واقع نرم افزارهایی هستند که به شما کمک می کنند تا بازی را بدون اشکال نصب کنید. اگر شما یک بازی را خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید دقت داشته باشید که معمولا داخل دی وی دی پوشه ای وجود دارد تحت عنوان Tools  و یا Support. در این پوشه معمولا برنامه هایی وجود دارد که مشکلات نرم افزاری را حل می کنند و در نتیجه شما میتوانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید. ( البته من اینجا یک نکته ریز اشاره کنم که بعد از نصب حتما از این روش هم استفاده کنید ; خدارو چه دیدی شاید درست شد )
  • نکته سومی که باید به آن دقت کنید درایور کارت گرافیک است. این بخش در واقع مهم ترین نکته در بخش نرم افزاری برای اجرای یک بازی به شمار می آید و همچنین روان بودن بازی را نیز به دنبال دارد. پیش از اینکه بازی خود را نصب کنید به درایور کارت گرافیک مورد نیاز آن دقت کنید.

برخی اوقات برای شما هم پیش آمده است که مشکلاتی که در زمینه بازی های کامپیوتری برای شما ایجاد میشوند را غیر قابل حل می یابید. در این حال بهتر است که با یک تیم حرفه ای در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید راحت تر مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری بازی موردنظر را پیدا کنید و آن را حل کنید. همچنین میتوانید با استفاده از پشتیبانی آنلاین، مرحله به مرحله در صدد حل مشکل خود برآیید.

پس وقت رو تلف نکن و روی بنر پایین کلیک کن و سوالتو سریع بپرس و توی کمتر از ۱ دقیقه جوابتو دریافت کن .

مشکلات نرم افزاری در بازی ها